Kategoriler

Fiyat Aralığı

Fırsatlar


Transformers Oyuncakları

Özellikle erkek çocukların hayranı olduğu transformers-lar gün geçtikçe çeşitlenmeye devam ediyor. Yoğun bir talebin olması sebebiyle, ünlü oyuncak üretici firmalar bu seriye ait oyuncakların geliştirilmesine öncelik veriyor. Oyuncak dünyasındaki tüm yeniliklerin peşinde olmayı sürdüren Oyuncakbiziz ise bu son model transformers oyuncakları anında reyonlarına dahil ediyor. Hatta küçük beylerimizden gelen bu kadar yoğun talebe kayıtsız kalamadık ve onlar için sadece transformers oyuncaklarının yer aldığı özel reyonu açtık. İçinde bulunmakta olduğunuz bu reyonumuzda transformers dünyasına ait tüm oyuncak seçeneklerini bulabileceksiniz.

Çocuklarınızı sevindirmenin hiç de sandığınız kadar zor olmadığını anlamak için online mağazamızda ufak bir tur atmanız yeterli olacaktır. Oyuncaklardaki bol alternatif ve siz değerli mağaza müşterilerimize özel fiyatlar ile alışveriş yapmak da çocuklarınızı sevindirmek de hiç olmadığı kadar kolay!

Transformers Figür Oyuncakları

Transformers Cyberverse büyük figür, Transformers Seri 5 mini figür, Transformers Cyberverse mavi figür, Transformers Cyberverse tek adımda dönüşen figür, Transformers Cyberverse küçük figür, Transformers 6 Energon Igniters Plus figür, Transformers Cyberverse dev figür, Transformers Voyager büyük figür, Transformers Cyberverse büyük figür, Transformers Cyberverse figür, Transformers Cyberverse figür – Bumblebee, Transformers Mighty Muggs Optimus figür, Transformers Mighty Muggs Bumblebee figür, Transformers filmleri serisi dev figür… Ve daha onlarca Transformers oyuncakları için reyonumuzu incelemeye hazır mısınız? Her biri Transformers serisindeki ayrı bir karakterin figürü olup her birinin birden fazla boy seçeneği vardır. Mini boy, orta boy, büyük boy veya dev boy olarak seçim yapabileceğiniz Transformers figür oyuncakları çocuklarınızın en sevdiği oyuncaklar arasında yerini alacaktır.

Transformers Botbots 8'li paket, Transformers Botbots sürpriz paket ve Transformers TF6 Turbo Changers sürpriz paket gibi paket dahilinde sunulan ürünleri tercih ederek çocuklarınızı daha çok sevindirmek isteyebilirsiniz.

Tansformers 5 Optimus Prime Ses Dönüştürücü Başlık

Transformers serisinin hayranı olan günümüz çocukları teknolojik gelişmeleri de yakından takip ediyor. Sizler de teknoloji meraklısı bir çocuğa sahipseniz çok şanslısınız. Onların bilime olan bu ilgisini desteklemek için ses dönüştürücü Transformens başlıkları muhteşem bir hediye fikri olarak değerlendirmeye alabilirisiniz.

Transformers hayranı olan çocuğunuz Transformens 5 Optimus Prime ses dönüştürücü başlığın içerisindeyken içindeki kahramanı ortaya çıkarabilme imkanını kendinde bulabilecektir. Transformers oyuncakları arasında en çok rağbet gören bu başlık, Autobot’ların efsanevi lideri olan Optimus Prime’nin etkili sesini canlandırma yeteneğine sahiptir.

Çocuğunuz bu başlığı kullandığında hem kendi sesinin dönüştürülmüş halini duyduğu için çok şaşıracak hem de başlıkta bulunan düğmeyi kullanarak tam 9 tane Transformers ses efektlini kullanabilecektir.

En çok hayran sayışana sahip olan Transformers filminden ilham alınarak üretilmiş olan bu başlık herkesin başına uyum sağlayabiliyor. Çünkü üzerine dahil edilen bantlar sayesinde ayarlanabilme özelliğine sahip.