INTERNERFE9485
₺647,99 KDV Dahil
₺718,90 KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo
INTERNERFF6243
₺897,99 KDV Dahil
₺1.043,90 KDV Dahil
%14 İndirim
%14İndirim
Ücretsiz Kargo
INTERNERFF6313
₺848,99 KDV Dahil
₺979,90 KDV Dahil
%13 İndirim
%13İndirim
Ücretsiz Kargo
INTERNERFF6363
₺1.817,99 KDV Dahil
₺2.235,90 KDV Dahil
%19 İndirim
%19İndirim
Ücretsiz Kargo
STOKLARA GELEBİLİR!
INTERNERFF0954
₺874,90 KDV Dahil
1 2 3 >

 

 

 

Nerf

Yalnızca erkek değil artık kız çocuklarının da son derece keyif aldığı hatta saatlerini verdiği savaş oyunlarında malzeme kalitesi ve özellik bakımından dengelenmiş oyuncak silah tasarımlarının ne kadar önemli olduğu eminiz çocuklarının mutlu görmek isteyen her aile tarafından bilinmektedir. Bu bakımdan kalitenin öncülerinden biri olan Nerf silah modelleri özel renkleri, mermi setleri, kesintisiz atabilme özelliği gibi pek çok donanımıyla yüzleri güldüren markalar arasında gelmektedir.

Nerf Mega Silah Çeşitleri Nelerdir?

Her biri etkili ve güvenilir mermilerle tam bir savaş oyunu deneyimi sağlayan silah modellerinden sıcaklarda en büyük eğlenceniz olacak su tabancalarına kadar son derece geniş bir kataloğa sahip olan Nerf silah çeşitlerinde hem erkek hem kız çocuklarının severek oynayacağı tasarımları görebilirsiniz. Elbette yanında set şeklinde Nerf mermisi de temin edebileceğiniz bu Nerf oyuncak setlerinin gerçekçi bir oyun deneyimi sağlaması en büyük avantajları arasında yer alıyor. Malzeme kalitesi kadar malzeme güvenilirliği ile de ön plana çıkan Nerf silah ve Nerf mermi çeşitleri ailelerinin çocuklarının eğlence dolu savaşlarında içinin rahat etmesini sağlıyor.

Yalnızca alışılan klasik silah modellerinde değil, kurşun atan eldiven formatındaki Avengers Power Moves Black Panther modeliyle ve Nerf Fortnite serisi silahları ile de fark yaratan Nerf markasının oldukça sıra dışı silahlar ürettiğini söyleyebilir, yine bu farklı tasarımlarda da kaliteden ödün vermeyen çizgisinde devam ettiğini söyleyebiliriz. Yine bu modeller için de özel olarak geliştirilen yedek mermileri kullanabilir, bu gibi ek aksesuarlar için de web sitemizi inceleyebilirsiniz.

Nerf Su Tabancası Super Soaker

Kesintisiz bir su savaşı oyunu için tek ihtiyacınız diyebileceğimiz Nerf su tabancası Super Soaker modeli ile bir hayli sık duyulmaktadır. Aralıksız şekilde su fışkırtma imkanı sağlayan üstün özellikli Nerf Super Soaker oyuncağının bir hayli uzun süren ve benzersiz bir eğlenceye aracı olacağı kesin diyebiliriz. Boyut ve tasarım dengesinin yanı sıra çocukların dikkatlerini çekecek özel renkleri ile eğlenceyi tam anlamıyla ve her yönden sağlayan Nerf su tabancası, Nerf Mega, Nerf Fortnite ve Nerf Elite modelleri içerisinde yetişkinlerin bile kaybolacağını düşünmek yanlış olmayacaktır.

Nerf Fiyatları Ne Kadar?

Seçilen ürün modeline ve teknik özelliklerine bağlı olarak Nerf fiyatları da geniş bir aralıkta seyretmekte, web sitemiz üzerinden Nerf markasına ait tüm orijinal oyuncakları indirimli fiyatlarla görebilmeniz mümkün olmaktadır. Mermilerle birlikte set olarak temin edilen oyuncakların kalitesi ve özellikleri düşünüldüğünde Nerf fiyatları pek çok markaya göre oldukça uygun bulunmakta, çocukların tatmin olmasını sağlayacağı oyunlar için Nerf su tabancası ürünlerinin özellikleri son derece yeterli olmaktadır.

Markaya ait Nerf Fornite gibi mermi kullanımına dayanan özel silahları tercih ettiğinizde ürünle birlikte gelen mermileri kullanabilir veya uygun fiyatla web sitemiz üzerinden yeni yedek mermiler temin edebilirsiniz. İhtiyacınız Nerf su tabancası olduğunda ise kesintisiz su atan modelleri inceleyerek herhangi bir yedek mermi olmadan su kenarında eğlence dolu zaman geçirebilirsiniz. Yani Nerf fiyatları ve diğer erkek oyuncakları fiyatları web sitemiz üzerinden indirimli halleriyle tüketicisine sunulmakta olup ihtiyaca uygun olarak farklı fiyat aralıkları da görmek mümkün olmaktadır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR