Çocuk Puzzle

Markalar

Fiyat Aralığı

Fırsatlar


5%
Ücretsiz Kargo
TL39,90 TL37,91
5%
Ücretsiz Kargo
TL28,90 TL27,45
5%
Ücretsiz Kargo
TL63,90 TL60,70
5%
Ücretsiz Kargo
TL27,90 TL26,51
5%
Ücretsiz Kargo
TL41,90 TL39,81
Yeni
5%
Ücretsiz Kargo
TL39,90 TL37,91
Yeni
5%
Ücretsiz Kargo
TL58,90 TL55,96
Yeni
5%
Ücretsiz Kargo
TL26,90 TL25,56
Yeni
5%
Ücretsiz Kargo
TL26,90 TL25,56

Çocuk Puzzle

Puzzle, yani Türkçe bilinen ismi ile yapboz oynamayı sevmeyen çok az sayıda insan vardır. Herkesin zevk aldığı zorluk derecesi farklı olsa da birçok insan tarafından sevilerek oynana puzzle-lar şimdi çok daha fazla seçeneğe sahip. 24 tane büyük parçalardan oluşan çocuk puzzle ya da daha küçük parçalardan oluşmuş olan 260 parçalı puzzle alternatifleri bu reyonda sizlerin talebinizi bekliyorlar.

Çocuklarınızın yaşı kaç olursa olsun onların yaşına, zevkine ve oyun anlayışına uyum sağlayacak olan en az bir puzzle-ı muhakkak bu reyon içerisinde bulacağınızdan eminiz. Farklı konseptlere sahip olan puzzle modellerine çocuklar bayılıyor. Sizler de size uygun sunulan fiyatları görünce alışverişin tadına doyamayacaksınız. Ücretsiz kargo ile dilediğiniz adrese birkaç iş günü içerisinde ulaşacak olan oyuncağınız ile çocuklarınızın yüzünde oluşacak olan mutluluğu unutamayacaksınız.

Ahşap Çocuk Puzzle

Bilinçli ebeveynler için satın aldıkları oyuncakların ham maddelerinin ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Özellikle küçük yaştaki çocukların darbe almalarını engellemek için tercihe dilen ahşap oyuncaklar sınıfına puzzle da dahil oldu. Yapboz oynarken kendinden geçecek olan küçük çocukların olası darbe almaları durumlarındaki yaralanmaları önlemek için ahşap çocuk puzzle modellerini tercih etmenizi öneriyoruz. Bu ürünlerde de parça ve desen alternatifiniz oldukça geniş bir yelpazeye yayılmıştır. Aradığınız ürünü kolayca bulabilir, alışveriş sepetinize ekleyebilir, kolay ödeme yöntemleri ile alışverişinizi sonlandırabilir hızlı ve ücretsiz kargo gönderim fırsatından da yararlanarak çocuklarınıza hak ettikleri mutluluğu hemen şimdi yaşatabilirsiniz.

Eşleştirmeli ve Bulmacalı Çocuk Puzzle

Çocuk puzzle reyonumuzdaki ürünlerde de eğitici olmalarını ön planda tuttuk. Böylece çocuklarınız oyun oynarken öğrenmenin zevkini yaşayabilecekler. Zevk ile çözecekleri yapbozlar ile birçok şeyi öğrenebilirler. Örneğin trafik kurallarını, dünya haritası ile ülkelerin yerlerini, Türkiye haritası ile illerimizin yerlerini, renkleri, hayvanları ve daha birçok çevresel konuları oyun oynarken kolayca öğrenebilirler.

Eşleştirmeli ve zıt kavram bulmacalı olan çözük puzzle ürünleri ile de kavramlar arası ilişki kurma, analiz edebilme yeteneklerinin geliştirmelerine yardımcı olabilirsiniz.

Yeni nesil puzzle ya da Türkçe bilinen ismi ile yeni nesil yapboz olarak isimlendiren kartlar ile bulmaca oyunları çocuklarınızın oyun anlayışının içerisine öğrenmeyi otomatikman dahil edecektir. Her gün öğrenecekleri yeni şeyleri görmek size gurur verirken onların bir şeyleri başarabilme konusundaki mutlulukları da yeni şeyleri öğrenme konusunda onlara teşvik verecektir.

7 günün 24 saati boyunca keyifli alışverişi hedefleyen Oyuncakbiziz online mağazası içerisinde bebeklerinize ve çocuklarınıza satın alabileceğiniz o kadar fazla seçeneğe sahip oyuncak var ki, eminiz hangisini satın alacağınız konusunda kararsızlık yaşayacaksınız. Aklınızda olan her oyuncak sepetinizde olsun diye şimdi büyük indirimleri başlattık. Hiçbir yerde bulamayacağınız fiyatlardan temin edebileceğiniz güvenilir markaların çocuk puzzle ürünlerini dilediğinizce sepete ekleyerek, az bütçe ile çok ürün alabilmenin keyfini yaşamaya hazır mısınız?