Oyuncak

Fiyat Aralığı

Ürün Puanı

Fırsatlar


Yeni
14%
Ücretsiz Kargo
TL141,90 TL121,00
5%
Ücretsiz Kargo
TL254,90 TL242,15
Yeni
17%
Ücretsiz Kargo
TL424,90 TL349,00
22%
Ücretsiz Kargo
TL282,90 TL218,89
5%
Ücretsiz Kargo
TL424,90 TL403,65
14%
Ücretsiz Kargo
TL565,90 TL485,00
Yeni
5%
Ücretsiz Kargo
TL150,90 TL143,36
Yeni
18%
Ücretsiz Kargo
TL150,90 TL122,75
11%
Ücretsiz Kargo
TL122,90 TL109,01
Yeni
11%
Ücretsiz Kargo
TL65,90 TL58,36
20%
Ücretsiz Kargo
TL141,90 TL113,30
Yeni
5%
Ücretsiz Kargo
TL376,90 TL357,90
Yeni
20%
Ücretsiz Kargo
TL141,90 TL113,30
Yeni
16%
Ücretsiz Kargo
TL94,90 TL78,96
Yeni
16%
Ücretsiz Kargo
TL141,90 TL119,00

Barbie Oyuncakları

1959 yılında Mattel tarafından kurulan Barbie markası, farklı görünümlere ve özelliklere sahip olan bebekleri, bebeklere uygun olan özel kıyafetleri, yaşam alanlarını ve malzemelerini tasarlar. Çocukların hayal dünyasında yolculuk yapabilmesini sağlayan Barbie oyuncakları, çıktığı ilk günden beri çeşitliliği, renkleri ve konseptleri ile dikkat çekmektedir. Her bütçeye uygun ürünleri ile her kişinin ulaşabileceği oyuncaklar üreten Barbie markası, çocukların severek ve eğlenerek kullanabileceği aksesuarlar, kırtasiye ve kozmetik ürünleri de üretmektedir. Dünyanın en fazla tercih edilen oyuncak markaları arasında yer alan Barbie ürünleri, çocuklarınızın sağlığını tehlikeye atabilecek herhangi bir zararlı madde içermemektedir. Ebeveynlerin içini rahatlatan oyuncak markası Barbie, ürün çeşitliliği sayesinde çocuğunuza özgür bir şekilde oyuncak seçebilmenizi de sağlar. Çocuğunuza oynarken eşlik edebileceğiniz diğer Barbie oyuncakları ve ürünleri sayesinde oyun esnasında çocuğunuzun yeni bilgiler öğrenmesini de sağlayabilirsiniz. 2 ile 12 yaş arası kız çocukları tarafından büyük bir ilgi gören Barbie markası aynı zamanda gelişim sürecinde olan çocukların da ilgi gösterdiği bir markadır. Eğlenceli olduğu kadar öğretici de olmayı başaran Barbie oyuncakları, eşya kullanımının öğrenilmesi konusunda da çocuklara destek verir. Aynı zamanda oyuncaklar ile çocukların kendi yaratıcılıkları ile özel alanlar tasarlaması da sağlanır.

Kendi zevklerine göre ev ve oyuncak tasarlayan çocukların özgüveni de artmaya başlar. Ayrıca kardeşleri ya da arkadaşları ile birlikte oynayan çocukların sosyal yönleri de gelişir. Bebekler ve özel oyuncak setleri tasarlayan Barbie, son yıllarda tasarladığı ve satışa sunduğu bebekleri ile toplamda 60’tan fazla çeşit Barbie ve Barbie bebeklerin erkek versiyonlarını da piyasaya sunmuştur. İkon haline gelen Barbie tasarımlarına her yıl yeni bir soluk getiren Barbie oyuncaklarının vücutları da hareketli bir yapıya sahiptir. Her bir serisi ile dikkat çeken Barbie oyuncakları çocukların farklı meslekleri tanımasına da fırsat sunmaktadır. Mesleklere ait Barbie oyuncakları üreten firma mutfak seti, oyun parkı, karavan, pizzacılık, veterinerlik, kuaförlük ve diş hekimliği gibi keşfedilmeyi bekleyen mesleklere ait oyuncaklar tasarlanmaktadır. Sizler de Barbie oyuncaklarını inceleyerek çocukların renkli dünyalarına katkı sağlayabileceğiniz özel oyuncaklara sahip olabilirsiniz.

Özellikle kız çocuklarının vazgeçilmez oyuncakları arasında yerini alan Barbie bebekler, gün geçtikçe çok daha fazla alternatife sahip olmaktadır. Barbie setlerinde sadece oyuncak bebek değil aynı zamanda komple bir set halinde sunulan seçeneklerini de görebileceksiniz.

Çocuklarınızın renkli dünyalarına hitap edebilecek olan yüzlerce farklı Barbie oyuncakları içerisinde bulunduğunuz reyonda, aradığınız her şeyi bulabilecek ve size özel fırsatlardan yararlanarak çok ekonomik fiyatlar dahilinde sahip olabileceksiniz.

Çocuklarınızın yüzünü güldürmek Oyuncakbiziz ile hiç olmadığı kadar kolay olacaktır. Bütçenizi sarsmayan ekonomik fiyatlar sayesinde, alışverişe ayırmış olduğunuz tek bir oyuncak fiyatı ile online mağaza içerisinde birden fazla ürün almanın mutluluğunu önce siz yaşayın sonra da sevimli miniklere bu güzel duyguyu yaşatın!

Her şeyimiz olan çocuklarımızın mutluluğunu ve sağlığını, siz bilinçli ebeveynler adına bizler denetim altında tutuyoruz. Dünyanın güvenle tercih etmekte olduğu ünlü markaların kaliteli ürünlerini çocuklarınıza verirken, mutlu olmasının yanı sıra güven içerisinde bir oyun süreçlerine sahip olmalarına da çok sevineceksiniz. Burada sizin tek dikkat etmeniz gereken husus; çocuğunuzun yaşına uygun ürünleri tercih etmek olacaktır. Örneğin çok küçük parçalara sahip olan oyuncakları, her şeyi merak edip ve özellikle de dişlerinin kaşınması sebebi ile ağzına götürecek kadar küçük olan bebekleriniz için uygun bulmamaktayız. Yaşa uygun olarak tercih edeceğiniz Barbie oyuncakları ile çocuklarınızı hemen şimdi sevindirmeye hazır olun.

Barbie ile Evcilik Oyunları

Evcilik oynarken misafir ağırlamayı, doktor olmayı ve kimi zaman da manken olmayı çok seven minik kızlarımız için Barbie dünyasının şirinliğini kullandık. Böylece pembe rengin ağırlıklı olduğu Barbie oyuncakları set olarak satın alma şansına sahip olabileceksiniz. Barbie tutkunu olan kız çocukları evcilik oyunlarında bile hayal gücünü zirveye taşıyabilecekler. Barbie pembe gardırop, Barbie seyahatte bebeği ve aksesuarları, Barbie veteriner merkezi oyun seti, Barbie Chelseanin iki katlı evi, Barbie havalı arabası, Barbie portatif evi, Barbie bahçede oyun seti ve Barbie Chelseanin sihirli kayığı gibi onlarca farklı konsepte sahip evcilik oyun setlerini bu reyon içeriğinde bulabilirsiniz.

Barbie Oyuncak Setleri

Barbie takı seti, Barbie bahçede oyun seti, Barbie ve sevimli hayvan arkadaşları en çok aranan Barbie oyuncak setleri arasında olmakla birlikte daha onlarca farklı setin tamamını Barbie serisi altında bulabilirsiniz.

Akıllarından ve ellerinden Barbie’yi eksik etmeyen kız çocuklarınıza hayal güçlerini geliştirebilmelerini sağlayacak müthiş bir hediye düşünüyorsanız aradığın en güzel hediye sizleri bu reyonda bekliyor. Online mağaza içerisinde ufak bir tur atarak büyük indirimler ile sizlere sunulan Barbie oyuncakları hemen şimdi görüntüleyebilirsiniz. Aralarında indirimli ürünler, ücretsiz kargo ürünler ve yeni sezon ürünlerin de yer aldığı reyonda, dilerseniz sınıflarına göre arama yapabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken sol alanda yer alan filtreleme seçeneğini kullanmanız olacaktır.