Oyuncak Gemi

Markalar

Fiyat Aralığı

Fırsatlar


Yeni
5%
Ücretsiz Kargo
TL22,90 TL21,76
Yeni
5%
Ücretsiz Kargo
TL37,90 TL36,00
Yeni
5%
Ücretsiz Kargo
TL16,90 TL16,05

Oyuncak Gemi

Çok parçalı maket gemilerden başlayıp su üstünde yüzdürülebilen plastik gemilere kadar uzanan oldukça geniş bir alternatifin sizlere sunulmakta olduğu oyuncak gemi reyonumuza hoş geldiniz. Çocuklarınıza güzel zaman geçirmesi ve aynı zamanda da zeka gelişimine katkıda bulunması için satın alabileceğiniz oyuncak gemilerin yanı sıza, tam 858 parçadan oluşan ve bütün hale getirilmesi profesyonellik isteyen gemiler de bu reyonumuzun içeriğine dahil edilmiştir. Böylelikle kendi boş zamanlarınızı değerlendirmek için yine Oyuncakbiziz online mağazası size yetecektir. Hobi olarak düşünebileceğiniz bir diğer alternatifiniz ise profesyonellere özel olarak üretilmiş olan yapboz ve bir diğer ismi ile puzzle ürünler olabilmektedir.

7 günün 24 saati boyunca alışverişin mümkün olduğu mağazamızda yine 7 günün 24 saati boyunca indirimli fiyat imkanları bulunmaktadır. Çocuk oyuncakları ve hobi ürünlerinin kalite ile hesaplı alışveriş çatısı altında birleştiği mağazamızda sizlere keyifli zamanlar diliyoruz.

Oyuncak Uzay Gemisi

209 parçadan oluşan uzay gemisi, defalarca sökülerek tekrar inşa edilebilme özelliğine sahip olan bir üründür. Çocuklarınızın el becerisinin ve aynı zamanda da koordinasyon yeteneğinin gelişmesini istiyorsanız oyuncak uzay gemisi güzel bir alternatif olacaktır. Evinize katacağı birlik atmosferi ile sadece çocuklarınız değil sizler de mutluluğu yakalayabileceksiniz.

Ailece bir arada yapılabilecek aktiviteler arasında olan parçalı oyuncak gemi modelleri için reyonumuzda bir tur atabilirsiniz. İlginizi çekenleri daha yakından inceleyebilir ve çocuğunuza aynı zamanda da size uygun olanını hemen sipariş edebilirsiniz. Birçok ürünümüzde karşınıza çıkacak olan ücretsiz kargo gönderim fırsatı yüzünüzü güldürürken 3 taksit ile alışveriş yapma kolaylığı da bütçenizi rahatlatacaktır.

Oyuncak Gezi Gemisi Oyun Seti

Genellikle pembe renklerin ağırlıklı olarak kullanılması sonucu elde edilen oyuncak gezi gemisi oyun seti kız çocukları düşünülerek tasarlanmıştır. Öylesine ince detayları düşünülerek tasarlanmış bir gemidir ki içerisinde yok yoktur. Soyunma odaları, takı set dolapları, minyatür pet hayvanları, çatısında kaydırak eğlenceleri ve daha bir sürü detayı bu geminin içerisinde bulabilirsiniz. Çocuğunuzun hayal gücü de bu oyuncak ile oynarken işin içine girdi mi?... İşte o zaman ortaya çıkan fikirlere sizler bile inanamayacaksınız. Çünkü çocukların hayal dünyaları biz yetişkinlerden çok daha üst düzeydedir ve doğru kullanıldığı taktirde ortaya çıkabilecek buluşlar inanılmazdır. Şimdi çocuklarınızın yeni keşifleri oyuncak gezi gemisi oyun seti ile ortaya çıkarma zamanı! Tek yapmanız gereken; indirimli fiyatlar ile sunulan oyuncak gemi modellerini yakından incelemek ve tam da çocuğunuza uygun olanına karar vererek, kolay ödeme fırsatlarından da yararlanarak siparişinizi tamamlamak olacaktır.