Barbie Dreamtopia Denizkızı Chelsea Ve Şatosu Oyun Seti FXT20

3 TAKSİT İmkanı Axess, Bonus, Maximum, CardFinans ve World Kartınız İle

5,0 (0 Yorum)

Marka
Ürün Kodu : MATELLFXT20
122,90 TL
99,00 TL %19 İndirimli


 Listeme Ekle  Karşılaştır


Barbie Dreamtopia Denizkızı Chelsea Ve Şatosu Oyun Seti FXT20

Chelsea deniz kızı bebeği ve arkadaşı Merbear figürü, her ruh hali için fantezi sürprizler sunan bir oyun parkı seti ile oyun alanına dalmaya hazır! Pastel pembe, maviler ve sarıdan oluşan kumdan bir kale gibi şekillendirilen oyun setinde salıncak, kaydırak, havuz ve iki kişilik çay partisi var. Chelsea bebeğini pembe kabuk şeklindeki vuruşun içine sokun ve ileri geri sallamak için bastırın ve Merbear'ı kuleden başlayıp havuza inerek Merbear'ı aşağıya gönderin gerçek bir sıçrama için suyla doldurun!

Çocuklar ayrıca Merbear'ı suyla doldurabilir ve daha fazla su oyunu eğlencesi için su oyuncak olarak kullanabilirler. Çay zamanı geldiğinde, Chelsea denizkızı bebeği ve Merbear, iki sandalyeyi masaya çekebilir ve her biri kendi kupa ve fincan tabağından bir bardağın tadını çıkarabilir. Chelsea deniz kızı bebeği, Merbear fışkırtma oyuncak, salıncak ve slayt ile kumdan kale oyun alanı, havuz, masa, iki sandalye ve tabağı ile iki çay bardağı içerir. Oyuncak bebek tek başına duramaz veya yüzemez. Renkler ve dekorasyonlar değişebilir.

KUTU İÇERİĞİ

Chelsea deniz kızı bebeği, Merbear fışkırtma oyuncak, salıncak ve slayt ile kumdan kale oyun alanı, havuz, masa, iki sandalye ve tabağı ile iki çay bardağı içerir.

Sandcastle Chelsea deniz kızı bebeği ve arkadaşı Merbear ile birlikte gelir.

Chelsea bebeğini pembe kabuk şeklindeki vuruşun içine yerleştir.

Kum masasına iki kişilik çay partisi verin.

İki adet mor kabuklu sandalye ve iki fincan tabağı var!

Yaş Grubu: 3 Yaş Ve ÜzeriBU KATEGORİDE EN ÇOK SATANLAR