Çocuk Patenleri

30 numaradan başlayıp 40 numaraya kadar uzanan patenler reyonumuzda hem çocuklarınızı sevindirmek hem de bütçenize dost çözümler ile çok keyifli bir alışveriş yapmak mümkün. Çocuklarınızın oyuncak istekleri bitmiyorsa ve maddi olarak bu size sıkıntı veriyorsa artık Oyuncakbiziz online mağazamızın reyonları ile tanıştıktan sonra böyle bir derdinizin kalmayacağından emin olabilirsiniz. 7 günün 24 saati boyunca güvenilir markaların kaliteli oyuncaklarını tam da bütçenize uygun fiyatlar ile satın alabileceğiniz bu mağazaya sizler de bayılacaksınız. Çocuklarını mutlu eden ebeveynler olarak kendinizle övünmenizin zamanı geldi!

Sahil ve düz zeminlerde çocuklarınıza sürüş zevkini yaşatmak için paten modellerini daha yakından incelemeye başlayabilirsiniz. Her bir paten dizaynında havalandırma delikleri kullanılmıştır. Böylelikle uzun süreli kullanımlarda dahi ayağın terlemesini önlemektedir. Çocukların ayak ortopedik yapısının dikkate alınması ile üretilen patenler sizlerin de onayınızdan geçerek çocuğunuzun spor aktivitelerini neşelendirecektir.

Barbie Çocuk Patenleri ve Transformers Çocuk Patenleri

Kız çocuklar için Barbie patenleri, erkek çocuklar için ise Transformers patenleri satın almayı düşünebilirsiniz. Erkekler için mavi kızlar ise pembe tasarım olarak üretilen patenler ile çocuklarınız spor dünyasına merhaba diyecek.

Ayak yapısına göre ayarlanarak rahat bir sürüş keyfi sunmayı hedefleyen cırt cırtlı bantlar sayesinde çocuklarınız çok daha güvenli bir sürüş deneyimi yaşayabilecekler. Temel paten sürüşü için uygun olan çocuk patenleri ile hemen şimdi çocuklarınızın ayaklarını yerden kesebilirsiniz.

Zıplamalarda meydana gelebilecek darbelere karşı dayanabilme özelliğine sahip olan patenler ile çocuklarınızın uzun yıllar aynı pateni kullanabilme imkanına sahip olabileceklerdir.

Çocuk Patenleri ve Paten Korumaları

Sürüş için güvenli yerlerin seçilmesi ile harika bir spor imkanı sağlayabilecek olan patenleri içinde bulunmakta olduğunuz reyonumuzda bulabilirsiniz. Her ihtimali gözden geçiren bilinçli ebeveynler için güvenlik önlemlerini biraz daha arttırdık. Olası düşme durumlarında çocuklarınızın özellikle yere temas edebilecek olan diz ve dirseklerini koruması üzerine geliştirilen paten korumaları yine aynı reyonumuzda bulunmaktadır. Başına kötü bir şey gelmeden çocuklarını düşünen ve bu doğrultuda hareket eden ebeveynlerdenseniz paten korumaları tam size göre! Çocuklarınız istediği şekilde paten sürüş zevkini yaşarken sizler de onların güvende olduğunu bilerek derin bir nefes alabilirsiniz.

Güncel indirimlerden faydalanarak çocuğunuz için en uygun olan pateni hemen şimdi seçebilir ve üç taksit imkanı ile satın alabilirsiniz. Saat 15:00’a kadar vereceğiniz her siparişiniz o gün kargoya teslim edilmekte ve ayrıca birçok ürünümüz değerli müşterilerimize ücretsiz kargo avantajı ile sunulmaktadır.