KARGO BİLGİHot Wheels Yılan Geçidi Oyun Seti

PEŞİN FİYATINA - Bonus, Paraf, Word, Finans, Maksimum, Axess Kredi Kartınıza 3 TAKSİT İMKANI!

5,0 (1 Yorum)

Ürün Kodu : MATELLFNB20
Model MATELLFNB20
188,90 TL
160,00 TL %15 İndirimli


 Listeme Ekle  Karşılaştır


Hot Wheels Yılan Geçidi Oyun Seti YENİ ÜRÜN 2018

 
Dev bir Kobra, Hot Wheels® City'e saldırdığında ve çenesinde arabalar yakaladığında çocuğun hayal gücünü yakalayın! Bu heyecan verici set, çocuklar araba sürdüklerinde ve zehirli ısırıklarından kaçınmak için Cobra'nın başını atlamaya çalışırken kahramanca eylem ve beceriye dayalı hikaye anlatımı oyununu sunar!
Hayır, çenesinde bir araba yakalandı! Şimdi meydan okuma, Cobra'yı ezmek ve yakalanan aracı serbest bırakmak için başka bir araç başlatmak! Arabayı doğru fırlatın ve arabayı serbest bırakmak için Cobra'nın yüzünü vurun VEYA sıkışan arabanın serbest bırakılmasını tetiklemek için kuyruğunun altına inmek için Cobra'nın sırtındaki arazi VE aynı zamanda tüm Cobra'yı aşağı indirin! Cobra'nın kafasını farklı sonuçlar için ayarlayın - zorluk seviyesini arttırın ve başlatma becerileri ve zamanlamayı iyileştirin.
Otomobiller, Cobra'nın bobinin ortasındaki çan kulesinde de sıkışabilir. Dev Cobra'nın çenelerine veya çan kulelerine sıkışan arkadaşlarınızı, beceri ve zamanlamayı kullanarak tren istasyonu temalı başlatıcısı ile kaydedin! Diğer City play setlerini birbirine bağlayarak kendi Hot Wheels ™ şehrinizi oluşturun. Şehir oyun setleri turuncu pisti ve diğer takımlarla da uyumludur. Bir Hot Wheels® aracı içerir.
 
Big Hot Wheels® City, arabalarını çenesine kapatabilen dev Cobra ile donatılmıştır.
Hot Wheels® City'i kurtarmak için çocukların hayal gücünü ve öykü anlatımını bu zorlukla atın.
Kobra'yı başının üstünden ve kuyruğunun altından fırlatarak, bir arkadaşınızın arabasını kurtarmanın ve Kobra'yı yenmenin müthiş kahramanca bir anı olarak fırlatın.
Sıfırlaması kolay, Cobra'yı yerinde kilitlemek ve tekrar gitmek için bayrak yukarı çekin!
Diğer City oyun setlerini birbirine bağlayarak bir Hot Wheels ™ City oluşturun. New City play setleri turuncu pisti ve diğer takımlarla da uyumludur.

BU KATEGORİDE EN ÇOK SATANLAR


EN YENİ ÜRÜNLER


SON BAKTIKLARINIZ